
Silverörhängen med nyckelpigor
Sött örhängen, som har en liten röd-svartlackerad nyckelpiga som dekor. Mycket lämpligt smycken som födelsedagspresent eller dopgåva till ett litet barn. Örhängerna är gjorda i Silver.
Vackra hjärtformade örhängen i silver med en liten rosa glas sten, som ser söt look. Den perfekta gåvan till en nyfödd flicka eller som doppresent.
Betala tryggt med Klarna
Spårbar frakt
Hjärtformade silverörhängen där hjärtats ram håller en liten rosa glas sten. Kanten är något räfflad och ger en välarbetad look.
Tillverkade i silver 925. Storlek/Bredd: 21x6mm Vikt: 1,1g Legering: Silver 925/000,
Låsning: Leverback
Sött örhängen, som har en liten röd-svartlackerad nyckelpiga som dekor. Mycket lämpligt smycken som födelsedagspresent eller dopgåva till ett litet barn. Örhängerna är gjorda i Silver.
Mycket vacker och unik skyddsängel med huvud av vit marmor-sten från ön Brac i Kroatien. Berlocken levereras med en fin silverkedja. Ängeln är gjord helt i silver, kroppen är slät och vingarna är designade av ALTIS egen silversmed.
Även vacker som dopgåva eller som smycke till din dopklänning.
Söt trollslända i silver för ett barns halskedja. Passar jättefint till en liten tjejs födelsedag eller som doppresent.
Smycket som skapats för att påminna om hur viktigt det är med avkoppling i vår stressiga vardag. Genom att fysiskt känna på den lilla silverknoppen på smycket kommer man lättare ihåg att gå ned i varv, ta det lugnt, att ANDAS” Smycket är gjort helt i silver och levereras med matchande silverkedja. ALTI:s mest kända smycke som ger många människor lite extra ro i livet.
Silverkedjan finns i tre olika längder 40cm, 45cm och 50cm.
Med smycket följer en QR-kod som man scannar och genom det öppnar upp avslappningsljud från naturen. Man laddar först ner ALTIs app och sedan scannar man QR-koden med sin telefon. För att få tillgång till ljuden måste man äga ett ANDAS-smycke. Vilket gör att vi använder flera sinnen samtidigt…vi känner, ser, hör och ANDAS. En fin present till en vän, mamma, dotter, som man önskar lite lugn i livet.
Söta hjärtformade silverörhängen med en strålande blå sten. Smycket är vackert och effektfullt utformat. Blir en uppskattad gåva vid dop eller födelsedag.
Underbara kattörhängen till ett litet barn. De svarta lackerade ögon ger en vacker accent till smycket. Örhängena är i silver och passar fin som dopgåva eller födelsedags present.
Vackert namnsmycke med hjärta och gnistrande sten. Det har två lösa plattor som hänger på varandra i en silverkedja. Du väljer själv vilket namn du vill ha på brickan. Vacker och personlig dop eller födelsegåva från ALTI i silver.
Vackert fjärilsformat hänge med en kombination av svart och vitt zirconia stenar. Ytan är rodierat för att skydda hängsmycke från att mattas. En fin dopgåva eller födelsedagspresent till ett barn.